"כשדלת אחת של אושר נסגרת, נפתחת אחרת; אך לרוב אנו מתבוננים בדלת הסגורה זמן כה רב, עד שאיננו רואים את זו שנפתחה עבורנו"  - הלן קלר
 
"בחיים לא תמיד הקלפים הטובים הם העיקר. לעיתים חשוב יותר לדעת לשחק היטב בקלפים גרועים." 
- ראלף וולדו אמרסון
כל מה שרצית לשאול 
  
כמה זמן נמשך תהליך האימון ?
כמה זה עולה לנו ?
מה משיגים באימון ?

 
 
 
 
  מאמרים
   
   
 
אימון מנהלים- המנהל הלחוץ 24-7
עידו (שם בדוי) הוא בחור בן 38, גר בתל- אביב בשכונה יוקרתית, מסופר בתספורת אופנתית, לבוש באופן מוקפד, חולצת צווארון עדכנית, נעליים אלגנטיות, מגולח ומדיף ריח קל של בושם. עידו הוא מנהל כספים בחברה גדולה, למאמר המלא »

 

מה לעשות אם נמאס לך מהעבודה? מאת דולי חותם
לפני שנים רבות, אמהות רבות בישראל איחלו לבניהן להיות... חברי אגד. זו לא בדיחה. זו התפיסה שרווחה בעבר. מה שחשוב היה מקום העבודה, הקביעות, הדרגה, והאדם הנורמאלי והאחראי, היה אמור להתחיל לעבוד במקום... למאמר המלא »

 

האם אתה יודע מדוע לא עברת את ראיון העבודה בצורה טובה? מאת דולי חותם
אני שומעת את עדי, ורואה לפניי אשה צעירה בת 30, מוכשרת, אמינה ורצינית, שמאד רוצה למצוא עבודה, ורוצה להגיע למנוחה ולנחלה במקום מסודר. למאמר המלא »

 

איך להתכונן לראיון עבודה כשאתה מעל גיל 40??
ארגונים מחפשים אנשים מנוסים, אפקטיביים, שיוכלו להצעיד את הארגון שלהם קדימה, ומצד שני, מעוניינים בחזות של שדרת מנהלים צעירה, לא תמיד מנוסה, וחסרת שיקול דעת מעמיק.. למאמר המלא »

 

איך לגרום לרופא לרצות לטפל בך, ואיך להפוך את הביקור אצל הרופא לאפקטיבי
קל יותר לרופאים לטפל במטופלים נקיים, משתפי פעולה, היוצרים תקשורת אפקטיבית. כמובן, שישנם מקרים בהם המטופל אינו יכול לתקשר בגלל מצבו הרפואי, אם הוא תינוק, ילד קטן, דובר שפה אחרת וכו″, אך בדרך כלל זהו... למאמר המלא »

 

טיפול לעומת אימון - חוויות אישיות
חלק מהמטופלים היו מגיעים לטיפול פסיכואנליטי, והיו שוכבים על הספה בעוד אמי, המטפלת, הייתה יושבת על כורסת עור למראשותיהם, מאזינה לדבריהם. חלק אחר מהמטופלים היה מגיע לטיפול דינאמי שהיה מתרחש בעודם ישובים למאמר המלא »

 

 
חותם פיתוח אישי וארגוני   |    נייד:  050-8266243   |   טל:  052-5585425   |    דוא"ל:   dolly@chotam-consult.co.il Design: Edna Riklin's Studio
 
 
הקמת אתרים  בניית אתרים Webfocus